Kam Češi jezdí v zimě?

Již dávno neplatí, že pouze do Thajska. Migrace do teplých krajů v dnešní době již zahrnuje i místa, jako jsou Zanzibar, Kuba, Maledivy, Dominikánská republika nebo Brazílie.

Thajsko láká turisty nejen krásným mořem, ale také velmi levnými službami. Ve zkratce: můžete odletět pouze s batohem, protože v Thajsku seženete úplně vše a velmi, velmi levně včetně jídla.
Tip: Fajnšmekři si mohou za pár stovek korun nechat ušít velmi kvalitní oblek na míru, který se do kufru, (který tam také koupíte) v pohodě vejde.

Kuba otevřela brány světu a my doporučujeme navštívit tuto destinaci co nejdříve, dokud neztratí své staré kouzlo. Je zde velký rozvoj cestovního ruchu a tak hrozí, že tajných míst k objevení už brzy moc nebude.

Znáte ty fotky, kde jsou domečky na malých ostrovech a zdá se, že tam jsou lidi úplně sami na celém světě? Tak ty jsou pořízeny na Maledivách. Ostrovy s luxusními resorty mají někdy průměr jen 150m, jindy zas přes kilometr.
Transfer na ostrov probíhá lodí, letadlem nebo hydroplány.

Dominikánská republika, neboli Perla Karibiku dostává svému jménu tím, že zde turisti nacházejí pláže a moře vypadající jako by tam nikdy nikdo nevkročil.

Sochu Krista, ale i dobře známou pláž Copacabana naleznete v Brazílii. Velká pravděpodobnost je, že se nevyhnete alespoň jednomu průvodu tanečníků v ulicích 🙂

Zanzibar nabízí vše – od potápění, noční život, koupání v krásném moři, laguny, exkurzi na farmě koření až po vlastní opice Guerézy červené (nekecáme, jsou k vidění pouze na Zanzibaru a jsou to zruční zlodějíčci!).

Doporučujeme mrknout sem, abyste získali představu o tom, jak zájezdy vypadají.

HYPERLASTMINUTE vám bude již zanedlouho dávat tipy na výhodné zimní dovolené do těchto destinací, tak nezapomeňte pravidelně sledovat náš web.

Cestování zdar!

Váš HP tým

2 thoughts on “Kam Češi jezdí v zimě?

Comments are closed.